Tussenstand Speeldata Downloads Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule 1A

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Wo
11-sep-'19
20:00
Nuvo'68 2 Bravo 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
25-20, 25-21, 25-22
 
Wo
18-sep-'19
20:00
Nuvo'68 2 Pegasus 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
17-25, 14-25, 25-23
 
Di
24-sep-'19
19:30
Pegasus 2 ODI 3 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
2-1
25-7, 25-20, 19-25
Di
24-sep-'19
20:45
Riethoven 1 Tamar 2 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-13, 25-12, 26-24
Wo
25-sep-'19
20:00
Best 2 Hoogeloon 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
17-25, 25-21, 14-25
Do
26-sep-'19
20:00
Primo 2 Bladel 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-1
17-25, 25-17, 25-17
 
Ma
30-sep-'19
20:00
Bravo 1 Riethoven 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
9-25, 25-22, 25-15
Wo
02-okt-'19
19:30
ODI 3 Primo 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-23, 25-17, 25-20
Wo
02-okt-'19
20:00
Tamar 2 Pegasus 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
25-22, 12-25, 17-25
Wo
02-okt-'19
20:00
Hoogeloon 1 Nuvo'68 2 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
25-19, 23-25, 28-26
Wo
02-okt-'19
20:00
Best 2 Bladel 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
21-25, 25-14, 11-25
 
Wo
09-okt-'19
20:00
Nuvo'68 2 Riethoven 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
14-25, 11-25, 25-19
 
Wo
23-okt-'19
19:30
ODI 3 Nuvo'68 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-23, 25-15, 25-13
Wo
23-okt-'19
20:45
Bladel 2 Hoogeloon 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
15-25, 13-25, 24-26
Do
24-okt-'19
20:00
Primo 2 Tamar 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
23-25, 25-15, 24-26
 
Ma
28-okt-'19
20:00
Bravo 1 Bladel 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-16, 28-26, 25-17
Di
29-okt-'19
20:45
Riethoven 1 Best 2 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-15, 25-12, 25-15
Wo
30-okt-'19
21:30
Tamar 2 ODI 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
25-23, 16-25, 20-25
 
Wo
06-nov-'19
20:00
Hoogeloon 1 Primo 2 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
25-21, 25-20, 17-25
Wo
06-nov-'19
20:00
Nuvo'68 2 Best 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
25-21, 14-25, 25-19
 
Di
12-nov-'19
19:30
Pegasus 2 Hoogeloon 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-13, 25-18, 25-22
Wo
13-nov-'19
20:00
Tamar 2 Bravo 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
22-25, 25-23, 25-11
Wo
13-nov-'19
21:00
ODI 3 Bladel 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-16, 25-16, 25-8
Do
14-nov-'19
20:00
Primo 2 Best 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-14, 25-18, 25-19
 
Ma
18-nov-'19
20:00
Bravo 1 Pegasus 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
11-25, 21-25, 25-20
Di
19-nov-'19
20:45
Riethoven 1 Primo 2 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-18, 25-13, 25-16
Wo
20-nov-'19
20:00
Hoogeloon 1 ODI 3 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
25-16, 18-25, 25-17
Wo
20-nov-'19
20:00
Best 2 Tamar 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
16-25, 16-25, 25-13
Wo
20-nov-'19
20:45
Bladel 2 Nuvo'68 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
25-15, 12-25, 10-25
 
Wo
27-nov-'19
20:00
Hoogeloon 1 Bravo 1 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
0-3
9-25, 21-25, 16-25
Wo
27-nov-'19
20:00
Tamar 2 Bladel 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-10, 25-22, 25-8
Do
28-nov-'19
20:00
Primo 2 Pegasus 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-3
24-26, 10-25, 18-25
 
Di
03-dec-'19
19:30
Pegasus 2 Riethoven 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
25-17, 26-28, 24-26
Wo
04-dec-'19
20:00
Nuvo'68 2 Tamar 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-3
23-25, 11-25, 19-25
 
Di
10-dec-'19
19:30
Pegasus 2 Best 2 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
21-25, 25-17, 20-25
Wo
11-dec-'19
19:30
ODI 3 Bravo 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-18, 17-25, 25-20
Wo
11-dec-'19
20:00
Tamar 2 Hoogeloon 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-16, 25-14, 25-18
Wo
11-dec-'19
20:45
Bladel 2 Riethoven 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
25-18, 21-25, 12-25
Do
12-dec-'19
20:00
Primo 2 Nuvo'68 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
21-25, 23-25, 25-13
 
Wo
18-dec-'19
20:00
Nuvo'68 2 Hoogeloon 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
25-15, 25-16, 25-10
Wo
18-dec-'19
21:00
ODI 3 Riethoven 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-10, 25-16, 21-25
 
Ma
06-jan-'20
20:00
Bravo 1 Primo 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
3-0
25-19, 25-22, 25-16
Di
07-jan-'20
19:30
Pegasus 2 Bladel 2 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
2-1
17-25, 25-23, 25-18
Di
07-jan-'20
20:45
Riethoven 1 Hoogeloon 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-5, 25-12, 25-12
Wo
08-jan-'20
20:00
Best 2 ODI 3 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
25-20, 17-25, 19-25
 
Ma
13-jan-'20
21:30
Bravo 1 Nuvo'68 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-18, 26-24, 23-25
Wo
15-jan-'20
20:00
Hoogeloon 1 Best 2 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
3-0
25-20, 25-20, 28-26
Wo
15-jan-'20
20:45
Bladel 2 Primo 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
21-25, 24-26, 16-25
Wo
15-jan-'20
21:00
ODI 3 Pegasus 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-19, 25-19, 22-25
 
Di
21-jan-'20
19:30
Pegasus 2 Tamar 2 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-20, 25-16, 25-12
Di
21-jan-'20
20:45
Riethoven 1 Bravo 1 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-13, 25-22, 25-16
Wo
22-jan-'20
20:45
Bladel 2 Best 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
22-25, 25-17, 24-26
Do
23-jan-'20
20:00
Primo 2 ODI 3 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-3
27-29, 15-25, 18-25
 
Wo
29-jan-'20
20:00
Nuvo'68 2 ODI 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
28-26, 25-22, 18-25
Wo
29-jan-'20
20:00
Hoogeloon 1 Bladel 2 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
3-0
25-14, 25-15, 25-16
 
Ma
03-feb-'20
20:00
Bravo 1 Best 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
23-25, 25-17, 25-22
Wo
05-feb-'20
20:00
Tamar 2 Primo 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-19, 25-18, 25-13
 
Di
11-feb-'20
19:30
Pegasus 2 Nuvo'68 2 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
17-25, 25-17, 23-25
Wo
12-feb-'20
19:30
ODI 3 Tamar 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
11-25, 23-25, 26-28
Wo
12-feb-'20
20:00
Best 2 Riethoven 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-3
21-25, 20-25, 24-26
Wo
12-feb-'20
20:45
Bladel 2 Bravo 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
21-25, 25-18, 22-25
Do
13-feb-'20
20:00
Primo 2 Hoogeloon 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-1
25-18, 25-23, 22-25
 
Ma
17-feb-'20
20:00
Bravo 1 Tamar 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-14, 18-25, 25-20
Di
18-feb-'20
20:45
Riethoven 1 Nuvo'68 2 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-22, 25-13, 25-11
Wo
19-feb-'20
20:00
Best 2 Primo 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
25-21, 17-25, 18-25
Wo
19-feb-'20
20:00
Hoogeloon 1 Pegasus 2 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
3-0
25-15, 25-23, 25-21
Wo
19-feb-'20
20:45
Bladel 2 ODI 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
10-25, 14-25, 9-25
 
Di
03-mrt-'20
19:30
Pegasus 2 Bravo 1 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
0-3
16-25, 12-25, 10-25
Wo
04-mrt-'20
19:30
ODI 3 Hoogeloon 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-15, 25-20, 19-25
Wo
04-mrt-'20
21:30
Tamar 2 Best 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
23-25, 16-25, 25-22
Do
05-mrt-'20
20:00
Primo 2 Riethoven 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-3
22-25, 15-25, 18-25
 
Di
10-mrt-'20
20:45
Riethoven 1 Pegasus 2 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-19, 25-20, 25-13
Wo
11-mrt-'20
20:00
Best 2 Bravo 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
11-mrt-'20
20:00
Nuvo'68 2 Bladel 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
 
Ma
16-mrt-'20
20:00
Bravo 1 Hoogeloon 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Di
17-mrt-'20
19:30
Pegasus 2 Primo 2 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
 
Di
17-mrt-'20
20:45
Riethoven 1 ODI 3 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
 
Wo
18-mrt-'20
20:00
Best 2 Nuvo'68 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
18-mrt-'20
20:45
Bladel 2 Tamar 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
 
Wo
25-mrt-'20
20:00
Nuvo'68 2 Primo 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Wo
25-mrt-'20
21:30
Tamar 2 Riethoven 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
 
Ma
30-mrt-'20
20:00
Bravo 1 ODI 3 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Di
31-mrt-'20
20:45
Riethoven 1 Bladel 2 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
 
Wo
01-apr-'20
20:00
Hoogeloon 1 Tamar 2 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
01-apr-'20
20:00
Best 2 Pegasus 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
 
Wo
08-apr-'20
20:00
Tamar 2 Nuvo'68 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Wo
08-apr-'20
20:00
Hoogeloon 1 Riethoven 1 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
08-apr-'20
20:45
Bladel 2 Pegasus 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
08-apr-'20
21:00
ODI 3 Best 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Do
09-apr-'20
20:00
Primo 2 Bravo 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2018 nuvoc.nl
[4.1.3/ 29-sep-2020] database: 4-sep-2020
bartjvg