Tussenstand Speeldata Downloads Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule 1B

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Ma
23-sep-'19
20:30
Bladel 3 Primo 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-15, 25-17, 25-21
Ma
23-sep-'19
21:15
BVC Bergeijk 1 VCE/PSV 3 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
2-1
26-24, 25-17, 19-25
Di
24-sep-'19
20:30
Blokkart 1 Nuvoc 2 De Mortel
Savoiepad 14, Eindhoven
3-0
25-21, 25-13, 25-20
Di
24-sep-'19
20:30
Rooi 1 Nuvo'68 1 De Streepen
Laan van Henkenshagen 3, Sint-Oedenrode
1-2
18-25, 23-25, 25-16
Wo
25-sep-'19
20:00
Nuvo'68 3 ODI 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
17-25, 25-21, 21-25
 
Ma
30-sep-'19
20:30
Nuvo'68 1 Bladel 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
19-25, 27-25, 25-15
Wo
02-okt-'19
19:30
ODI 2 Blokkart 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
17-25, 25-23, 25-22
Wo
02-okt-'19
21:00
Nuvoc 2 Rooi 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
1-2
25-22, 21-25, 25-27
Do
03-okt-'19
19:30
VCE/PSV 3 Nuvo'68 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-22, 25-18, 23-25
Do
03-okt-'19
20:00
Primo 3 BVC Bergeijk 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-1
25-22, 14-25, 25-23
 
Di
22-okt-'19
20:30
Rooi 1 Primo 3 De Streepen
Laan van Henkenshagen 3, Sint-Oedenrode
3-0
25-23, 25-17, 25-21
Di
22-okt-'19
20:30
Blokkart 1 VCE/PSV 3 De Mortel
Savoiepad 14, Eindhoven
2-1
28-26, 25-7, 24-26
Wo
23-okt-'19
19:30
Nuvoc 2 Nuvo'68 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
0-3
10-25, 20-25, 15-25
Wo
23-okt-'19
20:00
Nuvo'68 3 BVC Bergeijk 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
18-25, 26-24, 19-25
Wo
23-okt-'19
21:00
ODI 2 Bladel 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
26-24, 25-22, 25-17
 
Ma
28-okt-'19
20:30
Bladel 3 Nuvo'68 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
25-19, 25-7, 21-25
Ma
28-okt-'19
20:30
Nuvo'68 1 Blokkart 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
25-14, 25-11, 25-18
Ma
28-okt-'19
21:15
BVC Bergeijk 1 Rooi 1 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-0
25-12, 29-27, 25-16
Do
31-okt-'19
19:30
VCE/PSV 3 ODI 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Do
31-okt-'19
21:30
Primo 3 Nuvoc 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-3
20-25, 23-25, 16-25
 
Do
07-nov-'19
19:30
VCE/PSV 3 Primo 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
3-0
25-15, 25-23, 25-20
 
Ma
11-nov-'19
20:30
Bladel 3 BVC Bergeijk 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-17, 26-24, 25-22
Ma
11-nov-'19
20:30
Nuvo'68 1 Primo 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
25-13, 25-9, 25-19
Di
12-nov-'19
20:30
Blokkart 1 Rooi 1 De Mortel
Savoiepad 14, Eindhoven
1-2
25-21, 11-25, 20-25
Wo
13-nov-'19
19:30
ODI 2 Nuvoc 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-16, 22-25, 25-20
Wo
13-nov-'19
20:00
Nuvo'68 3 Nuvo'68 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-3
12-25, 12-25, 12-25
 
Ma
18-nov-'19
20:30
Nuvo'68 1 ODI 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
26-24, 25-21, 26-24
Ma
18-nov-'19
21:15
BVC Bergeijk 1 Blokkart 1 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-0
25-13, 25-13, 25-22
Di
19-nov-'19
20:30
Rooi 1 VCE/PSV 3 De Streepen
Laan van Henkenshagen 3, Sint-Oedenrode
3-0
25-18, 25-12, 25-20
Wo
20-nov-'19
21:00
Nuvoc 2 Bladel 3 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
0-3
21-25, 23-25, 11-25
Do
21-nov-'19
20:00
Primo 3 Nuvo'68 3 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-3
14-25, 17-25, 22-25
 
Ma
25-nov-'19
20:30
Bladel 3 Rooi 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
25-22, 22-25, 25-15
Di
26-nov-'19
20:30
Blokkart 1 Nuvo'68 3 De Mortel
Savoiepad 14, Eindhoven
1-2
23-25, 23-25, 25-23
Wo
27-nov-'19
19:30
ODI 2 BVC Bergeijk 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
22-25, 24-26, 25-18
Do
28-nov-'19
19:30
VCE/PSV 3 Nuvoc 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
17-25, 25-23, 15-25
 
Di
10-dec-'19
20:30
Blokkart 1 Bladel 3 De Mortel
Savoiepad 14, Eindhoven
0-3
21-25, 16-25, 21-25
Wo
11-dec-'19
19:30
Nuvoc 2 BVC Bergeijk 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
2-1
23-25, 25-23, 25-22
Wo
11-dec-'19
21:00
ODI 2 Primo 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-27, 25-15, 25-14
Do
12-dec-'19
19:30
VCE/PSV 3 Nuvo'68 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
10-25, 9-25, 10-25
 
Ma
06-jan-'20
20:30
Bladel 3 VCE/PSV 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
22-25, 26-24, 25-23
Ma
06-jan-'20
21:15
BVC Bergeijk 1 Nuvo'68 1 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
0-3
18-25, 19-25, 10-25
Di
07-jan-'20
20:30
Rooi 1 ODI 2 De Streepen
Laan van Henkenshagen 3, Sint-Oedenrode
2-1
25-16, 25-23, 22-25
Wo
08-jan-'20
20:00
Nuvo'68 3 Nuvoc 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
25-11, 14-25, 23-25
Do
09-jan-'20
21:30
Primo 3 Blokkart 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
25-18, 15-25, 24-26
 
Wo
15-jan-'20
19:30
ODI 2 Nuvo'68 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-20, 22-25, 25-22
Wo
15-jan-'20
21:00
Nuvoc 2 Blokkart 1 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
2-1
25-15, 25-21, 22-25
Wo
15-jan-'20
21:00
Nuvo'68 1 Rooi 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
25-18, 25-9, 25-22
Do
16-jan-'20
19:30
VCE/PSV 3 BVC Bergeijk 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
0-3
11-25, 22-25, 15-25
Do
16-jan-'20
20:00
Primo 3 Bladel 3 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
20-25, 14-25, 25-22
 
Ma
20-jan-'20
20:30
Bladel 3 Nuvo'68 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
22-25, 25-10, 25-22
Ma
20-jan-'20
21:15
BVC Bergeijk 1 Primo 3 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-0
25-14, 25-12, 25-20
Di
21-jan-'20
20:30
Blokkart 1 ODI 2 De Mortel
Savoiepad 14, Eindhoven
3-0
25-17, 25-23, 25-23
Di
21-jan-'20
20:30
Rooi 1 Nuvoc 2 De Streepen
Laan van Henkenshagen 3, Sint-Oedenrode
2-1
21-25, 25-18, 25-17
Wo
22-jan-'20
20:00
Nuvo'68 3 VCE/PSV 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
25-22, 15-25, 25-19
 
Ma
27-jan-'20
21:15
BVC Bergeijk 1 Nuvo'68 3 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
2-1
25-22, 22-25, 25-19
 
Ma
03-feb-'20
20:30
Bladel 3 ODI 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-22, 25-16, 25-20
Ma
03-feb-'20
20:30
Nuvo'68 1 Nuvoc 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
25-18, 24-26, 25-22
Do
06-feb-'20
19:30
VCE/PSV 3 Blokkart 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-19, 20-25, 25-13
Do
06-feb-'20
21:30
Primo 3 Rooi 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-3
18-25, 20-25, 23-25
 
Di
11-feb-'20
20:30
Blokkart 1 Nuvo'68 1 De Mortel
Savoiepad 14, Eindhoven
0-3
19-25, 21-25, 14-25
Di
11-feb-'20
20:30
Rooi 1 BVC Bergeijk 1 De Streepen
Laan van Henkenshagen 3, Sint-Oedenrode
3-0
25-17, 25-11, 25-19
Wo
12-feb-'20
19:30
ODI 2 VCE/PSV 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
11-25, 25-18, 25-8
Wo
12-feb-'20
19:30
Nuvoc 2 Primo 3 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
2-1
22-25, 25-20, 25-15
Wo
12-feb-'20
20:00
Nuvo'68 3 Bladel 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-3
21-25, 21-25, 13-25
 
Ma
17-feb-'20
20:30
Nuvo'68 1 Nuvo'68 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
24-26, 25-17, 25-8
Ma
17-feb-'20
21:15
BVC Bergeijk 1 Bladel 3 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
0-3
13-25, 7-25, 15-25
Wo
19-feb-'20
21:00
Nuvoc 2 ODI 2 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
2-1
19-25, 25-22, 25-21
Do
20-feb-'20
20:00
Primo 3 VCE/PSV 3 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
16-25, 27-25, 18-25
 
Ma
02-mrt-'20
20:30
Bladel 3 Nuvoc 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
25-14, 26-24, 22-25
Wo
04-mrt-'20
20:00
Nuvo'68 3 Primo 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Wo
04-mrt-'20
21:00
ODI 2 Nuvo'68 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
21-25, 9-25, 12-25
Do
05-mrt-'20
19:30
VCE/PSV 3 Rooi 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-12, 19-25, 25-22
 
Wo
11-mrt-'20
20:00
Nuvo'68 3 Rooi 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
 
Ma
16-mrt-'20
21:15
BVC Bergeijk 1 ODI 2 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
 
Di
17-mrt-'20
20:30
Rooi 1 Bladel 3 De Streepen
Laan van Henkenshagen 3, Sint-Oedenrode
 
Wo
18-mrt-'20
19:30
Nuvoc 2 VCE/PSV 3 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
 
Wo
18-mrt-'20
20:00
Nuvo'68 3 Blokkart 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Do
19-mrt-'20
21:30
Primo 3 Nuvo'68 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Di
24-mrt-'20
20:30
Rooi 1 Blokkart 1 De Streepen
Laan van Henkenshagen 3, Sint-Oedenrode
 
Do
26-mrt-'20
19:30
VCE/PSV 3 Bladel 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
 
Ma
30-mrt-'20
20:30
Bladel 3 Blokkart 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Ma
30-mrt-'20
20:30
Nuvo'68 1 VCE/PSV 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Ma
30-mrt-'20
21:15
BVC Bergeijk 1 Nuvoc 2 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
 
Di
31-mrt-'20
20:30
Rooi 1 Nuvo'68 3 De Streepen
Laan van Henkenshagen 3, Sint-Oedenrode
 
Do
02-apr-'20
20:00
Primo 3 ODI 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Di
07-apr-'20
20:30
Blokkart 1 Primo 3 De Mortel
Savoiepad 14, Eindhoven
 
Wo
08-apr-'20
19:30
ODI 2 Rooi 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
08-apr-'20
21:00
Nuvo'68 1 BVC Bergeijk 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Wo
08-apr-'20
21:00
Nuvoc 2 Nuvo'68 3 Nuvoc hal
Korze 80, Veldhoven
 
 
Di
14-apr-'20
20:30
Blokkart 1 BVC Bergeijk 1 De Mortel
Savoiepad 14, Eindhoven
 
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2018 nuvoc.nl
[4.1.3/ 29-sep-2020] database: 4-sep-2020
bartjvg