Tussenstand Speeldata Downloads Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule 3A

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Di
17-sep-'19
20:45
Riethoven 3 ASC 2 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-20, 25-10, 25-18
 
Ma
23-sep-'19
20:30
Nuvo'68 4 Primo 4 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
25-19, 25-23, 20-25
Wo
25-sep-'19
20:30
D.K.J.O. 2 Tamar 4 De Weijer
Hr v. Scherpenzeelweg 22, Mierlo
3-0
25-17, 27-25, 25-20
 
Ma
30-sep-'19
19:30
Pieter Brueghel 3 Nuvo'68 4 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
0-3
18-25, 17-25, 16-25
Wo
02-okt-'19
20:00
Tamar 4 Bladel 5 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
25-19, 23-25, 25-19
Do
03-okt-'19
20:30
ASC 2 D.K.J.O. 2 De Schop
Lienderweg 66, Asten
1-2
28-26, 22-25, 10-25
Do
03-okt-'19
21:30
Primo 4 ODI 6 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
17-25, 25-20, 23-25
 
Di
08-okt-'19
20:45
Riethoven 3 ODI 6 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
2-1
25-13, 17-25, 25-22
 
Wo
23-okt-'19
19:30
Bladel 5 Primo 4 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
25-16, 25-21, 19-25
Wo
23-okt-'19
21:30
Tamar 4 Pieter Brueghel 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
31-29, 26-24, 25-18
Do
24-okt-'19
20:30
ASC 2 Nuvo'68 4 De Schop
Lienderweg 66, Asten
2-1
25-14, 27-25, 23-25
 
Ma
28-okt-'19
19:30
Pieter Brueghel 3 D.K.J.O. 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
0-3
12-25, 21-25, 16-25
Ma
28-okt-'19
20:30
Nuvo'68 4 Riethoven 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
22-25, 28-26, 15-25
Wo
30-okt-'19
19:30
ODI 6 Bladel 5 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
13-25, 22-25, 25-20
Do
31-okt-'19
20:00
Primo 4 Tamar 4 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-1
23-25, 25-20, 25-10
 
Di
05-nov-'19
20:45
Riethoven 3 Pieter Brueghel 3 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-11, 25-22, 25-8
Do
07-nov-'19
20:30
ASC 2 ODI 6 De Schop
Lienderweg 66, Asten
2-1
25-17, 25-18, 19-25
 
Ma
11-nov-'19
20:30
Nuvo'68 4 ODI 6 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
25-8, 25-17, 25-9
Do
14-nov-'19
20:30
ASC 2 Tamar 4 De Schop
Lienderweg 66, Asten
1-2
15-25, 17-25, 25-23
 
Ma
18-nov-'19
19:30
Pieter Brueghel 3 ASC 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
25-20, 12-25, 15-25
Wo
20-nov-'19
21:00
ODI 6 D.K.J.O. 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
10-25, 15-25, 10-25
Do
21-nov-'19
21:30
Primo 4 Riethoven 3 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-3
10-25, 17-25, 23-25
 
Ma
25-nov-'19
19:30
Pieter Brueghel 3 Primo 4 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
2-1
25-12, 25-9, 14-25
Ma
25-nov-'19
20:30
Nuvo'68 4 Bladel 5 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
21-25, 25-22, 25-12
Wo
27-nov-'19
20:00
Tamar 4 Nuvo'68 4 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
25-17, 25-23, 17-25
Wo
27-nov-'19
20:30
D.K.J.O. 2 Riethoven 3 De Weijer
Hr v. Scherpenzeelweg 22, Mierlo
3-0
25-17, 25-19, 25-21
 
Di
03-dec-'19
20:45
Riethoven 3 Bladel 5 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-22, 25-15, 26-24
 
Wo
11-dec-'19
19:30
Bladel 5 Pieter Brueghel 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-17, 25-18, 25-17
Wo
11-dec-'19
20:30
D.K.J.O. 2 Nuvo'68 4 De Weijer
Hr v. Scherpenzeelweg 22, Mierlo
3-0
25-19, 25-19, 25-8
Wo
11-dec-'19
21:30
Tamar 4 ODI 6 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-19, 25-18, 25-18
Do
12-dec-'19
20:30
ASC 2 Primo 4 De Schop
Lienderweg 66, Asten
3-0
25-22, 25-13, 25-21
 
Di
17-dec-'19
20:45
Riethoven 3 Tamar 4 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-12, 25-15, 25-10
Wo
18-dec-'19
20:30
D.K.J.O. 2 Bladel 5 De Weijer
Hr v. Scherpenzeelweg 22, Mierlo
2-1
25-12, 21-25, 25-18
 
Wo
08-jan-'20
19:30
ODI 6 Pieter Brueghel 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
25-13, 19-25, 25-19
Wo
08-jan-'20
19:30
Bladel 5 ASC 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
22-25, 30-28, 20-25
Do
09-jan-'20
20:00
Primo 4 D.K.J.O. 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
0-3
14-25, 21-25, 9-25
 
Ma
13-jan-'20
19:30
Pieter Brueghel 3 Bladel 5 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
25-15, 17-25, 16-25
Wo
15-jan-'20
20:00
Tamar 4 D.K.J.O. 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
21-25, 26-24, 15-25
Do
16-jan-'20
20:30
ASC 2 Riethoven 3 De Schop
Lienderweg 66, Asten
0-3
21-25, 20-25, 14-25
Do
16-jan-'20
21:30
Primo 4 Nuvo'68 4 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
17-25, 10-25, 25-23
 
Ma
20-jan-'20
20:30
Nuvo'68 4 Pieter Brueghel 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
27-25, 25-17, 25-7
Wo
22-jan-'20
19:30
Bladel 5 Tamar 4 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
25-14, 22-25, 21-25
Wo
22-jan-'20
20:30
D.K.J.O. 2 ASC 2 De Weijer
Hr v. Scherpenzeelweg 22, Mierlo
2-1
25-17, 25-19, 23-25
Wo
22-jan-'20
21:00
ODI 6 Primo 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
21-25, 25-20, 16-25
 
Di
28-jan-'20
20:45
Riethoven 3 Nuvo'68 4 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
3-0
25-16, 25-17, 25-14
 
Ma
03-feb-'20
19:30
Pieter Brueghel 3 Tamar 4 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
0-3
25-27, 21-25, 16-25
Ma
03-feb-'20
20:30
Nuvo'68 4 ASC 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
16-25, 25-8, 25-16
Wo
05-feb-'20
19:30
ODI 6 Riethoven 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
12-25, 8-25, 10-25
Do
06-feb-'20
20:00
Primo 4 Bladel 5 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-1
25-27, 25-18, 25-16
 
Wo
12-feb-'20
19:30
Bladel 5 ODI 6 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-7, 25-21, 25-17
Wo
12-feb-'20
20:30
D.K.J.O. 2 Pieter Brueghel 3 De Weijer
Hr v. Scherpenzeelweg 22, Mierlo
3-0
25-8, 25-12, 25-10
Wo
12-feb-'20
21:30
Tamar 4 Primo 4 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
24-26, 25-15, 25-20
 
Ma
17-feb-'20
19:30
Pieter Brueghel 3 Riethoven 3 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
8-25, 20-25, 25-18
Wo
19-feb-'20
19:30
Bladel 5 D.K.J.O. 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
15-25, 20-25, 14-25
Wo
19-feb-'20
20:00
Tamar 4 ASC 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
25-20, 18-25, 22-25
Wo
19-feb-'20
21:00
ODI 6 Nuvo'68 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
15-25, 14-25, 16-25
 
Wo
04-mrt-'20
20:30
D.K.J.O. 2 ODI 6 De Weijer
Hr v. Scherpenzeelweg 22, Mierlo
3-0
25-9, 25-7, 25-11
Do
05-mrt-'20
20:30
ASC 2 Pieter Brueghel 3 De Schop
Lienderweg 66, Asten
3-0
25-23, 25-13, 25-19
 
Di
10-mrt-'20
20:45
Riethoven 3 Primo 4 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
1-2
25-10, 21-25, 20-25
 
Wo
18-mrt-'20
19:30
ODI 6 ASC 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
18-mrt-'20
19:30
Bladel 5 Nuvo'68 4 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Do
19-mrt-'20
20:00
Primo 4 Pieter Brueghel 3 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Di
24-mrt-'20
20:45
Riethoven 3 D.K.J.O. 2 De Kemphaan
Vlasstraat 6, Riethoven
 
Do
26-mrt-'20
20:30
ASC 2 Bladel 5 De Schop
Lienderweg 66, Asten
 
 
Ma
30-mrt-'20
20:30
Nuvo'68 4 D.K.J.O. 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Wo
01-apr-'20
19:30
Bladel 5 Riethoven 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
01-apr-'20
21:00
ODI 6 Tamar 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Do
02-apr-'20
21:30
Primo 4 ASC 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Ma
06-apr-'20
19:30
Pieter Brueghel 3 ODI 6 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Wo
08-apr-'20
20:00
Tamar 4 Riethoven 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Wo
08-apr-'20
20:30
D.K.J.O. 2 Primo 4 De Weijer
Hr v. Scherpenzeelweg 22, Mierlo
 
 
Ma
20-apr-'20
20:30
Nuvo'68 4 Tamar 4 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2018 nuvoc.nl
[4.1.3/ 29-sep-2020] database: 4-sep-2020
bartjvg