Tussenstand Speeldata Downloads Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule OK

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Ma
23-sep-'19
19:30
Pieter Brueghel 1 Geldrop 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
20-25, 12-25, 25-23
Di
24-sep-'19
20:00
Blox 1 Livoc 1 De Braken
De Braken 1, Boxtel
3-0
25-13, 25-19, 25-23
Wo
25-sep-'19
20:45
Bladel 1 VCE/PSV 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
15-25, 11-25, 19-25
Do
26-sep-'19
21:30
Primo 1 Verrekijker 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-1
25-21, 18-25, 25-18
 
Ma
30-sep-'19
20:00
Verrekijker 1 Blox 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
1-2
21-25, 18-25, 25-22
Di
01-okt-'19
19:30
VCE/PSV 2 De Hangar 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
3-0
25-19, 25-19, 25-17
Di
01-okt-'19
20:30
Geldrop 1 Primo 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
1-2
17-25, 20-25, 25-19
Do
03-okt-'19
20:30
Livoc 1 Bladel 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
0-3
19-25, 23-25, 19-25
 
Wo
09-okt-'19
20:00
Best 1 Pieter Brueghel 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-1
24-26, 25-17, 25-12
 
Ma
21-okt-'19
19:30
Pieter Brueghel 1 De Hangar 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
24-26, 25-10, 11-25
Ma
21-okt-'19
20:00
Verrekijker 1 Livoc 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
0-3
17-25, 18-25, 21-25
Di
22-okt-'19
20:00
Blox 1 VCE/PSV 2 De Braken
De Braken 1, Boxtel
2-1
25-16, 25-22, 23-25
Di
22-okt-'19
20:30
Geldrop 1 Bladel 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
0-3
18-25, 20-25, 21-25
Do
24-okt-'19
21:30
Primo 1 Best 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
21-25, 25-16, 8-25
 
Di
29-okt-'19
20:30
VCE/PSV 2 Verrekijker 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
26-24, 25-19, 15-25
Wo
30-okt-'19
20:45
Bladel 1 Pieter Brueghel 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-17, 25-19, 25-13
Do
31-okt-'19
19:30
De Hangar 1 Blox 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
25-19, 14-25, 22-25
Do
31-okt-'19
20:30
Livoc 1 Primo 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
2-1
19-25, 25-13, 25-23
 
Do
07-nov-'19
19:30
De Hangar 1 Best 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
24-26, 25-22, 18-25
 
Ma
11-nov-'19
19:30
Pieter Brueghel 1 Livoc 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
0-3
10-25, 25-27, 19-25
Di
12-nov-'19
20:30
Geldrop 1 Verrekijker 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
1-2
18-25, 21-25, 25-18
Wo
13-nov-'19
20:00
Best 1 VCE/PSV 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
25-13, 25-20, 25-21
Wo
13-nov-'19
20:45
Bladel 1 De Hangar 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
15-25, 25-16, 16-25
Do
14-nov-'19
21:30
Primo 1 Blox 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-0, 25-0, 25-0
 
Ma
18-nov-'19
20:00
Verrekijker 1 Bladel 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
1-2
20-25, 25-21, 27-29
Di
19-nov-'19
20:00
Blox 1 Best 1 De Braken
De Braken 1, Boxtel
1-2
29-27, 19-25, 16-25
Di
19-nov-'19
20:30
VCE/PSV 2 Pieter Brueghel 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
19-25, 25-21, 18-25
Do
21-nov-'19
19:30
De Hangar 1 Primo 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
21-25, 21-25, 25-22
Do
21-nov-'19
20:30
Livoc 1 Geldrop 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
0-3
21-25, 22-25, 23-25
 
Di
26-nov-'19
20:30
Geldrop 1 De Hangar 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
2-1
25-21, 23-25, 25-18
Do
28-nov-'19
20:30
Livoc 1 VCE/PSV 2 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
2-1
15-25, 25-20, 25-18
Do
28-nov-'19
21:30
Primo 1 Pieter Brueghel 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
2-1
19-25, 25-20, 25-16
 
Wo
04-dec-'19
20:00
Best 1 Geldrop 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
1-2
19-25, 25-17, 25-27
 
Ma
09-dec-'19
19:30
Pieter Brueghel 1 Blox 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
17-25, 17-25, 26-24
Ma
09-dec-'19
20:00
Verrekijker 1 De Hangar 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
2-1
23-25, 25-20, 25-23
Di
10-dec-'19
20:30
Geldrop 1 VCE/PSV 2 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
3-0
25-20, 25-21, 25-18
Do
12-dec-'19
21:30
Primo 1 Bladel 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-23, 25-13, 27-25
 
Ma
16-dec-'19
19:30
Pieter Brueghel 1 Verrekijker 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
0-3
14-25, 14-25, 21-25
Wo
18-dec-'19
20:00
Best 1 Livoc 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
25-23, 25-20, 25-17
 
Di
07-jan-'20
20:00
Blox 1 Geldrop 1 De Braken
De Braken 1, Boxtel
3-0
25-12, 25-16, 25-22
Di
07-jan-'20
20:30
VCE/PSV 2 Primo 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-17, 25-21, 22-25
Wo
08-jan-'20
20:45
Bladel 1 Best 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-13, 25-21, 25-20
Do
09-jan-'20
19:30
De Hangar 1 Livoc 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
2-1
16-25, 25-21, 25-21
 
Ma
13-jan-'20
20:00
Verrekijker 1 Primo 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
2-1
25-21, 25-17, 18-25
Di
14-jan-'20
20:30
VCE/PSV 2 Bladel 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
25-19, 25-14, 23-25
Di
14-jan-'20
20:30
Geldrop 1 Pieter Brueghel 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
3-0
26-24, 25-14, 25-19
Wo
15-jan-'20
20:00
Best 1 De Hangar 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-3
23-25, 16-25, 24-26
Do
16-jan-'20
20:30
Livoc 1 Blox 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
0-3
19-25, 12-25, 17-25
 
Ma
20-jan-'20
19:30
Pieter Brueghel 1 Best 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
20-25, 27-25, 23-25
Di
21-jan-'20
20:00
Blox 1 Verrekijker 1 De Braken
De Braken 1, Boxtel
1-2
17-25, 26-24, 24-26
Wo
22-jan-'20
20:45
Bladel 1 Livoc 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
20-25, 21-25, 20-25
Do
23-jan-'20
19:30
De Hangar 1 VCE/PSV 2 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
2-1
25-20, 25-17, 14-25
Do
23-jan-'20
21:30
Primo 1 Geldrop 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
3-0
25-20, 26-24, 25-17
 
Wo
29-jan-'20
20:00
Best 1 Verrekijker 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
3-0
29-27, 25-13, 25-23
Wo
29-jan-'20
20:45
Bladel 1 Blox 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
25-20, 25-19, 14-25
 
Di
04-feb-'20
20:30
VCE/PSV 2 Blox 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
25-21, 19-25, 17-25
Wo
05-feb-'20
20:00
Best 1 Primo 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
2-1
25-13, 18-25, 25-10
Wo
05-feb-'20
20:45
Bladel 1 Geldrop 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
1-2
25-20, 22-25, 16-25
Do
06-feb-'20
19:30
De Hangar 1 Pieter Brueghel 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
2-1
21-25, 25-18, 25-22
Do
06-feb-'20
20:30
Livoc 1 Verrekijker 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
1-2
21-25, 25-13, 23-25
 
Ma
10-feb-'20
19:30
Pieter Brueghel 1 Bladel 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
25-15, 20-25, 20-25
Ma
10-feb-'20
20:00
Verrekijker 1 VCE/PSV 2 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
2-1
25-20, 23-25, 25-15
Di
11-feb-'20
20:00
Blox 1 De Hangar 1 De Braken
De Braken 1, Boxtel
3-0
25-13, 25-11, 25-23
Di
11-feb-'20
20:30
Geldrop 1 Best 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
1-2
21-25, 25-16, 12-25
Do
13-feb-'20
21:30
Primo 1 Livoc 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
24-26, 25-18, 15-25
 
Ma
17-feb-'20
20:00
Verrekijker 1 Geldrop 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
3-0
25-18, 29-27, 25-19
Di
18-feb-'20
20:00
Blox 1 Primo 1 De Braken
De Braken 1, Boxtel
0-3
20-25, 22-25, 18-25
Di
18-feb-'20
20:30
VCE/PSV 2 Best 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
19-25, 25-13, 22-25
Do
20-feb-'20
19:30
De Hangar 1 Bladel 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
0-3
23-25, 22-25, 21-25
 
Ma
02-mrt-'20
19:30
Pieter Brueghel 1 VCE/PSV 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
11-25, 25-20, 23-25
Di
03-mrt-'20
20:30
Geldrop 1 Livoc 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
3-0
25-9, 25-20, 25-16
Wo
04-mrt-'20
20:00
Best 1 Blox 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
0-3
17-25, 11-25, 12-25
Wo
04-mrt-'20
20:45
Bladel 1 Verrekijker 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
18-25, 24-26, 22-25
Do
05-mrt-'20
21:30
Primo 1 De Hangar 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Ma
16-mrt-'20
19:30
Pieter Brueghel 1 Primo 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Ma
16-mrt-'20
20:00
Verrekijker 1 Best 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
 
Di
17-mrt-'20
20:00
Blox 1 Bladel 1 De Braken
De Braken 1, Boxtel
 
Di
17-mrt-'20
20:30
VCE/PSV 2 Livoc 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Do
19-mrt-'20
19:30
De Hangar 1 Geldrop 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
 
 
Wo
25-mrt-'20
20:00
Best 1 Bladel 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
26-mrt-'20
20:30
Livoc 1 Pieter Brueghel 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
 
Di
31-mrt-'20
20:00
Blox 1 Pieter Brueghel 1 De Braken
De Braken 1, Boxtel
 
Di
31-mrt-'20
20:30
VCE/PSV 2 Geldrop 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
01-apr-'20
20:45
Bladel 1 Primo 1 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Do
02-apr-'20
19:30
De Hangar 1 Verrekijker 1 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
 
Do
02-apr-'20
20:30
Livoc 1 Best 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
 
Ma
06-apr-'20
20:00
Verrekijker 1 Pieter Brueghel 1 De Kemmer
Bloemendaal 5, Oirschot
 
Di
07-apr-'20
20:30
Geldrop 1 Blox 1 De Kievit
Linze 13 , Geldrop
 
Do
09-apr-'20
20:30
Livoc 1 De Hangar 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
Do
09-apr-'20
21:30
Primo 1 VCE/PSV 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2018 nuvoc.nl
[4.1.3/ 29-sep-2020] database: 4-sep-2020
bartjvg