Tussenstand Speeldata Downloads Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule 1A

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Wo
23-sep-'20
20:00
Nuvo'68 2 Bravo 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
25-18, 28-26, 25-23
Wo
23-sep-'20
20:00
Hoogeloon 1 Primo 2 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
25-23, 23-25, 25-12
 
Do
01-okt-'20
20:30
Livoc 1 Tamar 2 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
2-1
14-25, 25-14, 25-15
Do
01-okt-'20
21:30
Primo 2 VCE/PSV 4 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
1-2
23-25, 25-15, 22-25
 
Ma
05-okt-'20
19:30
Bravo 1 Livoc 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
0-3
22-25, 20-25, 17-25
Ma
05-okt-'20
21:00
VCE/PSV 4 Best 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
1-2
25-22, 21-25, 19-25
Wo
07-okt-'20
19:30
ODI 3 Primo 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-17, 25-15, 25-15
Wo
07-okt-'20
20:15
Hoogeloon 1 Nuvo'68 2 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
0-3
19-25, 21-25, 19-25
Wo
07-okt-'20
21:30
Tamar 2 Pieter Brueghel 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
23-25, 16-25, 25-18
 
Ma
12-okt-'20
19:30
Pieter Brueghel 1 Livoc 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
1-2
25-21, 19-25, 16-25
Ma
12-okt-'20
21:00
VCE/PSV 4 Hoogeloon 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
2-1
15-25, 25-20, 25-23
Wo
14-okt-'20
19:30
ODI 3 Nuvo'68 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
14-okt-'20
20:00
Best 2 Bravo 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
15-okt-'20
21:30
Primo 2 Tamar 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Wo
28-okt-'20
20:00
Best 2 Hoogeloon 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Wo
28-okt-'20
20:00
Nuvo'68 2 Pieter Brueghel 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
 
Ma
02-nov-'20
19:30
Bravo 1 VCE/PSV 4 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Wo
04-nov-'20
20:00
Tamar 2 ODI 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Do
05-nov-'20
20:30
Livoc 1 Best 2 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
 
Ma
09-nov-'20
19:30
Pieter Brueghel 1 Hoogeloon 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Wo
11-nov-'20
21:00
ODI 3 VCE/PSV 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
11-nov-'20
21:30
Tamar 2 Bravo 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Do
12-nov-'20
21:30
Primo 2 Best 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Ma
16-nov-'20
19:30
Pieter Brueghel 1 ODI 3 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Wo
18-nov-'20
20:00
Nuvo'68 2 Best 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
 
Ma
23-nov-'20
20:00
Bravo 1 Pieter Brueghel 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Ma
23-nov-'20
21:00
VCE/PSV 4 Nuvo'68 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
25-nov-'20
20:00
Best 2 Tamar 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
26-nov-'20
20:30
Livoc 1 Primo 2 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
 
Wo
02-dec-'20
19:30
ODI 3 Livoc 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
02-dec-'20
20:00
Hoogeloon 1 Bravo 1 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
02-dec-'20
20:00
Tamar 2 VCE/PSV 4 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Do
03-dec-'20
21:30
Primo 2 Pieter Brueghel 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Ma
07-dec-'20
19:30
Pieter Brueghel 1 Best 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Ma
07-dec-'20
21:00
VCE/PSV 4 Livoc 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
09-dec-'20
19:30
ODI 3 Bravo 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
09-dec-'20
21:30
Tamar 2 Hoogeloon 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Do
10-dec-'20
21:30
Primo 2 Nuvo'68 2 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Wo
16-dec-'20
20:00
Hoogeloon 1 ODI 3 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
16-dec-'20
20:00
Nuvo'68 2 Tamar 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
 
Wo
06-jan-'21
20:00
Nuvo'68 2 Hoogeloon 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
 
Ma
11-jan-'21
19:30
Pieter Brueghel 1 VCE/PSV 4 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Ma
11-jan-'21
19:30
Bravo 1 Primo 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Wo
13-jan-'21
20:00
Best 2 ODI 3 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
14-jan-'21
20:30
Livoc 1 Hoogeloon 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
 
Ma
18-jan-'21
19:30
Bravo 1 Nuvo'68 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Ma
18-jan-'21
21:00
VCE/PSV 4 Primo 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
20-jan-'21
20:00
Hoogeloon 1 Best 2 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
20-jan-'21
20:00
Tamar 2 Livoc 1 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Wo
20-jan-'21
21:00
ODI 3 Pieter Brueghel 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
 
Ma
25-jan-'21
19:30
Pieter Brueghel 1 Tamar 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Wo
27-jan-'21
20:00
Best 2 VCE/PSV 4 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
28-jan-'21
20:30
Livoc 1 Bravo 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
Do
28-jan-'21
21:30
Primo 2 ODI 3 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Wo
03-feb-'21
20:00
Nuvo'68 2 ODI 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
 
Ma
08-feb-'21
19:30
Bravo 1 Best 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Wo
10-feb-'21
20:00
Hoogeloon 1 VCE/PSV 4 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
10-feb-'21
21:30
Tamar 2 Primo 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Do
11-feb-'21
20:30
Livoc 1 Pieter Brueghel 1 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
 
Ma
22-feb-'21
19:30
Pieter Brueghel 1 Nuvo'68 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Ma
22-feb-'21
21:00
VCE/PSV 4 Bravo 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
24-feb-'21
19:30
ODI 3 Tamar 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
24-feb-'21
20:00
Best 2 Livoc 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
25-feb-'21
21:30
Primo 2 Hoogeloon 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Ma
01-mrt-'21
19:30
Bravo 1 Tamar 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Ma
01-mrt-'21
21:00
VCE/PSV 4 ODI 3 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
03-mrt-'21
20:00
Best 2 Primo 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
04-mrt-'21
20:30
Livoc 1 Nuvo'68 2 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
 
Ma
08-mrt-'21
19:30
Pieter Brueghel 1 Bravo 1 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Wo
10-mrt-'21
19:30
ODI 3 Hoogeloon 1 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
10-mrt-'21
20:00
Tamar 2 Best 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Do
11-mrt-'21
21:30
Primo 2 Livoc 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Wo
17-mrt-'21
20:00
Nuvo'68 2 VCE/PSV 4 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
 
Ma
22-mrt-'21
19:30
Pieter Brueghel 1 Primo 2 De Landing
Rooijseweg 3, Son en Breugel
 
Ma
22-mrt-'21
19:30
Bravo 1 Hoogeloon 1 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Ma
22-mrt-'21
21:00
VCE/PSV 4 Tamar 2 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
24-mrt-'21
20:00
Best 2 Nuvo'68 2 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
25-mrt-'21
20:30
Livoc 1 ODI 3 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
 
Ma
29-mrt-'21
19:30
Bravo 1 ODI 3 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
Wo
31-mrt-'21
20:00
Hoogeloon 1 Tamar 2 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
31-mrt-'21
20:00
Best 2 Pieter Brueghel 1 Naesten Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
 
Do
01-apr-'21
20:30
Livoc 1 VCE/PSV 4 De Smeltkroes Liessel
Mgr Berkvensstraat 82, Liessel
 
 
Wo
07-apr-'21
20:00
Nuvo'68 2 Livoc 1 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
 
Ma
12-apr-'21
21:00
VCE/PSV 4 Pieter Brueghel 1 Fontys
Theo Koomenlaan 3, Eindhoven
 
Wo
14-apr-'21
20:00
Hoogeloon 1 Livoc 1 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
14-apr-'21
21:00
ODI 3 Best 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
14-apr-'21
21:30
Tamar 2 Nuvo'68 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
Do
15-apr-'21
21:30
Primo 2 Bravo 1 Genderbeemd
Sterkenburg 616, Eindhoven
 
 
Wo
21-apr-'21
20:00
Hoogeloon 1 Pieter Brueghel 1 D'n Anloop
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
21-apr-'21
20:00
Nuvo'68 2 Primo 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2018 nuvoc.nl
[4.1.3/ 29-sep-2020] database: 9-nov-2020
bartjvg