Tussenstand Speeldata Downloads Links Nieuws
Nuvoc Dames Recreantie Competitie

Speeldata - poule 5

Datum Tijd Thuis Gast Sporthal Uitslag
Ma
09-sep-'19
20:00
Bravo 6 Hoogeloon 4 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
20-25, 21-25, 25-22
 
Ma
16-sep-'19
20:00
Bravo 6 BVC Bergeijk 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
18-25, 25-16, 19-25
 
Di
24-sep-'19
20:00
Alcides 2 De Hangar 3 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-14, 25-8, 25-7
 
Ma
30-sep-'19
20:30
Nuvo'68 6 Hoogeloon 4 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
18-25, 22-25, 25-23
Di
01-okt-'19
20:30
De Hangar 3 ODI 8 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
3-0
25-18, 25-23, 25-18
Wo
02-okt-'19
19:15
Bladel 7 Alcides 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-20, 25-11, 25-18
Wo
02-okt-'19
20:00
Tamar 5 Bravo 6 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
0-3
13-25, 17-25, 7-25
 
Ma
07-okt-'19
20:00
Bravo 6 ODI 8 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
15-25, 25-21, 23-25
 
Ma
21-okt-'19
19:45
BVC Bergeijk 2 Alcides 2 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
0-3
7-25, 8-25, 12-25
Ma
21-okt-'19
20:30
Nuvo'68 6 Bladel 7 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
0-3
22-25, 23-25, 18-25
Wo
23-okt-'19
20:00
Hoogeloon 4 De Hangar 3 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
3-0
25-10, 25-13, 25-16
Wo
23-okt-'19
21:00
ODI 8 Tamar 5 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
3-0
25-22, 25-18, 25-12
 
Di
29-okt-'19
19:30
Alcides 2 Bravo 6 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-15, 25-17, 25-11
Di
29-okt-'19
20:30
De Hangar 3 Nuvo'68 6 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
16-25, 21-25, 25-16
Wo
30-okt-'19
19:30
ODI 8 Hoogeloon 4 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
0-3
7-25, 14-25, 16-25
Wo
30-okt-'19
21:30
Tamar 5 BVC Bergeijk 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
25-11, 26-24, 25-19
 
Ma
04-nov-'19
20:00
Bravo 6 Bladel 7 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
23-25, 25-20, 25-15
 
Ma
11-nov-'19
19:45
BVC Bergeijk 2 Nuvo'68 6 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
1-2
20-25, 25-11, 18-25
Di
12-nov-'19
19:30
Alcides 2 ODI 8 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-7, 25-10, 25-20
Wo
13-nov-'19
20:00
Hoogeloon 4 Bladel 7 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
3-0
25-18, 25-22, 25-20
Wo
13-nov-'19
20:00
Tamar 5 De Hangar 3 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
25-23, 13-25, 17-25
 
Ma
18-nov-'19
20:30
Nuvo'68 6 Alcides 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
3-0
25-23, 25-23, 25-20
Di
19-nov-'19
20:30
De Hangar 3 Bravo 6 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
2-1
22-25, 25-22, 26-24
Wo
20-nov-'19
19:15
Bladel 7 BVC Bergeijk 2 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-19, 25-13, 25-14
Wo
20-nov-'19
20:00
Hoogeloon 4 Tamar 5 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
25-8, 23-25, 25-13
 
Ma
25-nov-'19
19:45
BVC Bergeijk 2 ODI 8 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
0-3
15-25, 18-25, 5-25
Di
26-nov-'19
19:30
Alcides 2 Hoogeloon 4 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
24-26, 25-18, 23-25
Wo
27-nov-'19
19:15
Bladel 7 De Hangar 3 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
3-0
25-17, 25-16, 25-21
Wo
27-nov-'19
21:30
Tamar 5 Nuvo'68 6 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
1-2
17-25, 25-16, 23-25
 
Ma
02-dec-'19
20:00
Bravo 6 Nuvo'68 6 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
25-13, 20-25, 25-16
Wo
04-dec-'19
21:30
Tamar 5 Bladel 7 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
3-0
27-25, 25-22, 25-22
 
Ma
09-dec-'19
19:45
BVC Bergeijk 2 De Hangar 3 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-0
25-11, 25-12, 25-10
Ma
09-dec-'19
20:30
Nuvo'68 6 ODI 8 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
24-26, 25-19, 25-19
 
Ma
16-dec-'19
20:00
Bravo 6 Tamar 5 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
2-1
16-25, 25-12, 25-15
 
Di
07-jan-'20
19:30
Alcides 2 Tamar 5 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
3-0
25-11, 25-22, 25-7
 
Ma
13-jan-'20
19:45
BVC Bergeijk 2 Bravo 6 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
1-2
24-26, 20-25, 25-22
Di
14-jan-'20
20:30
De Hangar 3 Alcides 2 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
1-2
13-25, 18-25, 25-19
Wo
15-jan-'20
19:15
Bladel 7 Hoogeloon 4 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
13-25, 13-25, 16-25
Wo
15-jan-'20
20:00
Tamar 5 ODI 8 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
2-1
20-25, 25-16, 25-19
 
Di
21-jan-'20
19:30
Alcides 2 Bladel 7 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
25-19, 20-25, 20-25
Wo
22-jan-'20
20:00
Hoogeloon 4 Nuvo'68 6 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
2-1
25-19, 25-15, 24-26
Wo
22-jan-'20
21:00
ODI 8 De Hangar 3 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
25-18, 19-25, 14-25
 
Ma
27-jan-'20
20:00
Bravo 6 Alcides 2 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
1-2
12-25, 14-25, 25-23
Wo
29-jan-'20
21:00
ODI 8 Bladel 7 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
25-18, 11-25, 17-25
 
Di
04-feb-'20
19:30
Alcides 2 BVC Bergeijk 2 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
0-3
17-25, 24-26, 15-25
Di
04-feb-'20
20:30
De Hangar 3 Hoogeloon 4 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
0-3
19-25, 21-25, 15-25
Wo
05-feb-'20
19:15
Bladel 7 Nuvo'68 6 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
0-3
20-25, 19-25, 23-25
Wo
05-feb-'20
19:30
ODI 8 Bravo 6 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
2-1
18-25, 28-26, 25-15
 
Ma
10-feb-'20
19:45
BVC Bergeijk 2 Tamar 5 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
3-0
25-18, 25-20, 25-8
Ma
10-feb-'20
20:30
Nuvo'68 6 De Hangar 3 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
1-2
22-25, 25-14, 22-25
Wo
12-feb-'20
20:00
Hoogeloon 4 ODI 8 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
3-0
25-12, 25-11, 25-14
 
Ma
17-feb-'20
20:30
Nuvo'68 6 BVC Bergeijk 2 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
2-1
25-13, 24-26, 25-15
Di
18-feb-'20
20:30
De Hangar 3 Tamar 5 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
2-1
21-25, 25-14, 25-21
Wo
19-feb-'20
19:15
Bladel 7 Bravo 6 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
2-1
25-27, 25-18, 25-18
Wo
19-feb-'20
21:00
ODI 8 Alcides 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
1-2
7-25, 25-23, 11-25
 
Ma
02-mrt-'20
19:45
BVC Bergeijk 2 Bladel 7 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
1-2
25-27, 14-25, 25-23
Di
03-mrt-'20
19:30
Alcides 2 Nuvo'68 6 Rabo Sporthuis
Schutsboom 1, Reusel
1-2
20-25, 25-17, 16-25
Wo
04-mrt-'20
20:00
Tamar 5 Hoogeloon 4 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
0-3
15-25, 18-25, 11-25
 
Ma
09-mrt-'20
21:30
Bravo 6 De Hangar 3 De Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29, Valkenswaard
 
 
Ma
16-mrt-'20
20:00
Hoogeloon 4 BVC Bergeijk 2 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Ma
16-mrt-'20
20:30
Nuvo'68 6 Tamar 5 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Di
17-mrt-'20
20:30
De Hangar 3 Bladel 7 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
 
Wo
18-mrt-'20
19:30
ODI 8 BVC Bergeijk 2 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
Wo
18-mrt-'20
20:00
Hoogeloon 4 Alcides 2 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
 
 
Di
31-mrt-'20
20:30
De Hangar 3 BVC Bergeijk 2 Meerrijk
Meerbos 4, Eindhoven
 
Wo
01-apr-'20
19:15
Bladel 7 Tamar 5 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
01-apr-'20
20:00
Hoogeloon 4 Bravo 6 D'n Anloop 
Maalderij 3, Hoogeloon
 
Wo
01-apr-'20
21:00
ODI 8 Nuvo'68 6 De Klep
Sportparklaan 4, Middelbeers
 
 
Ma
06-apr-'20
19:45
BVC Bergeijk 2 Hoogeloon 4 De Drie Eiken
Hegmulder 2, Bergeijk
 
Ma
06-apr-'20
20:30
Nuvo'68 6 Bravo 6 De Hongerman
Hoge Brake 3, Nuenen
 
Wo
08-apr-'20
19:15
Bladel 7 ODI 8 X-Sport
Lange Trekken 32, Bladel
 
Wo
08-apr-'20
20:00
Tamar 5 Alcides 2 De Tennishallen
Vijfkamplaan 10, Eindhoven
 
FullLink
© 2002-2011 deBrouwer.org & TuxPower.nl
© 2009-2018 nuvoc.nl
[4.1.3/ 29-sep-2020] database: 4-sep-2020
bartjvg